Oprogramowanie dedykowane dla firm - Aplikacje pod klucz

Indywidualnie

Oprogramowanie „skrojone na miarę” dla firm

Dla branż takich jak produkcja przemysłowa czy petrochemiczna od wielu lat tworzymy nowoczesne rozwiązania usprawniające funkcjonowanie specjalistycznych zakładów. Umożliwia to nasze  dedykowne oprogramowanie  zaprojektowane i wykonane  dla firm. Projektujemy je wspólnie z Klientami mając na uwadze ich wszelkie wymagania funkcjonalne i biznesowe, potrzeby i preferencje. Oprogramowanie webowe, aplikacje na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android przygotowujemy i wdrażamy kompleksowo.

W przypadku wykorzystania gotowego oprogramowania Petrosoft.pl w zależnosci od rodzaju projektu dokonujemy niezbędnych modyfikacji oprogramowania oraz uruchomiamy oprogramowanie na wybranych platformach web, android, desktop. Zapraszamy do współpracy!

f

Całkowita indywidualność

System może być dowolnie customizowany pod procesy biznesowe i przepływy  wewnętrzne w organizacji.

*

Skalowalność

W miarę rozwoju firmy, aplikacja rozwija się razem z nią. Oprogramowanie oferuje doskonałe osiągi wraz z rosnącą liczbą użytkowników.

Współdziałanie

Posiadasz inne systemy IT w organizacji? Nasze rozwiązanie świetnie współdziała z każdym oprogramowaniem dostępnym na rynku.

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM POMYSŁEM NA SYSTEM

kONTAKT

Systemy

W jaki sposób tworzymy dedykowane oprogramowanie dla firm?

W ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku IT stworzyliśmy zespół ekspertów wybierających najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie wdrażania nowoczesnych technologii do przedsiębiorstw. Nasze dedykowane oprogramowanie dla firm dostępne m.in. w wariancie pod klucz, powstaje z wykorzystaniem metodyki zwinnej SCRUM/Agile/DevOps. Praktyki te pozwalają nam na przygotowanie np. aplikacji internetowych idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb klienta. Zespolenie nurtów rozwoju i eksploatacji w połączeniu z dużym doświadczeniem, którym dysponujemy, przekłada się na szybkie tworzenie oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Stworzeniem konkretnego rozwiązania dla klienta zajmujemy się zarówno od podstaw, jak i wykorzystując wdrożone już w firmie narzędzia. Jesteśmy w stanie zmodyfikować je w sposób kompleksowy, przeprowadzając optymalizację zwiększającą funkcjonalność i efektywność stosowanych dotychczas aplikacji internetowych lub innego rodzaju elementów systemu. Przed przystąpieniem do pracy zawsze ustalamy z klientem zakres działań oraz oczekiwania, które następnie spełniamy, wykonując dedykowane oprogramowanie pod klucz.

Oprogramowanie

Co może dać firmie dedykowane oprogramowanie przygotowane przez nasz zespół?

Zaletą współpracy z nami jest przede wszystkim możliwość stworzenia całkowicie unikalnego rozwiązania dla danego przedsiębiorstwa. Projektujemy i konfigurujemy platformę w taki sposób, by była ona maksymalnie przystosowana do zachodzących w firmie procesów biznesowych oraz przepływów wewnętrznych w organizacji. Niewątpliwą zaletą jest też w tym wypadku skalowalność. Aplikacje internetowe przygotowywane przez nas pod klucz to oprogramowanie dedykowane dopasowujące się do poszczególnych etapów rozwoju działalności. Dzięki temu nawet przy dynamicznym wzroście zleceń i przychodów możliwe jest efektywne oraz wygodne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Dopasowujemy się do istniejących rozwiązań, tworząc aplikacje w pełni współdziałające z systemami wykorzystywanymi w firmie. Usługi świadczymy w przystępnych cenach, a stawki zawsze ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Przy wykonaniu internetowego oprogramowania dedykowanego pod klucz kluczowa jest dla nas terminowość, ale przede wszystkim satysfakcja zamawiającego. Na każdym etapie projektowania czy wdrażania unikalnego systemu lub modułu pozostajemy do dyspozycji, zapewniając profesjonalne wsparcie i doradztwo.

Produkcja

Wdrożenie systemu

d

1. Potrzeby

Od tego wszystko się zaczyna. Pomożemy Ci zdefiniować Twoje potrzeby i oczekiwania związane z kompetencjami systemu. Przeanalizujemy każdy etap przepływu procesów przez poszczególne działy i skompletujemy założenia projektu.

2. Czas start!

Rozpoczynamy pracę nad Twoim oprogramowaniem. Na każdym etapie prac mamy na uwadze cele jakie chcesz osiągnąć. Określamy ramy czasowe i kamienie milowe projektu, który już w krótce będzie działał w Twojej organizacji.

3. Projekt

Na tym etapie możemy zająć się projektem procesu wdrożenia. Środowiska testowe pracują nad pożądaną przez Ciebie konfiguracją. Rezultaty prac są konsultowane z Tobą. Omawiamy każdy element pod kątem jakości, obsługi i satysfakcji z działania. 

4. Budowa systemu

Nasi eksperci po otrzymaniu feedbacku rozpoczynają budowę systemu. Tutaj mamy możliwość zaprojektowania layoutu, wzorów dokumentów, migracji danych (np. z istniejących systemów w Twojej firmie).

5. Uruchomienie

Weryfikujemy każdy szczegół i ruszamy z uruchomieniem środowiska. Upewniamy się, że wszystko działa poprawnie i zapewniamy również gruntowne szkolenie z obsługi systemu Twojemu zespołowi.

6. Finał

Na tym etapie system już działa w Twojej firmie. Pozostajemy w stałym kontakcie z Tobą, upewniając się czy wszystko działa poprawnie. Nasz dział techniczny zawsze jest gotowy do udzielenia wymaganej pomocy.

Systemy

Jak przebiega wdrożenie dedykowanego oprogramowania w firmie?

Głównym celem tworzenia platform dla przedsiębiorstw jest umożliwienie ich właścicielom szybkiego prowadzenia biznesu przy bezproblemowym, wygodnym zarządzaniu działalnością. Kluczowe staje się tym samym zarówno stworzenie odpowiedniego oprogramowania dedykowanego pod klucz, jak i jego umiejętna obsługa. Z tego względu przy wdrożeniach zapewniamy mentoring zespołu specjalistów. Eksperci wskażą, jak optymalnie korzystać z proponowanego rozwiązania.

Cały proces zaczyna się jednak po ustaleniu z klientem charakterystyki systemu, który mamy przygotować. Po jego wykonaniu dokonujemy migracji danych, jeśli jest to potrzebne, a następnie uruchamiamy środowisko w organizacji. Przedsiębiorstwa, które zdecydują się na nasze dedykowane aplikacje internetowe dla firm oraz innego rodzaju oprogramowanie, po zakończeniu wdrożenia mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w razie ewentualnych wątpliwości czy wystąpienia błędów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Petrosoft.pl prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania IT. W ramach wdrożenia otrzymujesz mentoring i wsparcie zespołu ekspertów, który posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wielu branż.

Każde rozwiązanie jest tak zaprojektowanie, aby umożliwić szybkie prowadzenie biznesu przy zachowaniu maksymalnego komfortu pracy i obsługi. 

Zaawansowane rozwiązania

Postaw na rozwój

Zaufaj doświadczeniu, które zebraliśmy w przygotowaniu licznych projektów w wielu branżach.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!