Dedykowane oprogramowanie zapewniające najlepszą funkcjonalność

Indywidualnie

System skrojony pod firmę

Kilkunastoletnie doświadczenie w najbardziej wymagających branżach takich jak produkcja przemysłowa czy petrochemiczna pozwala nam efektywnie doradzać i budować dedykowane rozwiązania biznesowe oparte na naszym oprogramowaniu.

Stosujemy metodologię zwinnego wytwarzania oprogramowania SCRUM/Agile/DevOps. Nasze rozwiązania opieramy na zdefiniowanych procesach biznesowych, które wykorzystują również istniejące systemy informatyczne Klienta.

f

Całkowita indywidualność

System może być dowolnie customizowany pod procesy biznesowe i przepływy  wewnętrzne w organizacji.

*

Skalowalność

W miarę rozwoju firmy, aplikacja rozwija się razem z nią. Oprogramowanie oferuje doskonałe osiągi wraz z rosnącą liczbą użytkowników.

Współdziałanie

Posiadasz inne systemy IT w organizacji? Nasze rozwiązanie świetnie współdziała z każdym oprogramowaniem dostępnym na rynku.

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM POMYSŁEM NA SYSTEM

kONTAKT

Produkcja

Wdrożenie systemu

d

1. Potrzeby

Od tego wszystko się zaczyna. Pomożemy Ci zdefiniować Twoje potrzeby i oczekiwania związane z kompetencjami systemu. Przeanalizujemy każdy etap przepływu procesów przez poszczególne działy i skompletujemy założenia projektu.

2. Czas start!

Rozpoczynamy pracę nad Twoim oprogramowaniem. Na każdym etapie prac mamy na uwadze cele jakie chcesz osiągnąć. Określamy ramy czasowe i kamienie milowe projektu, który już w krótce będzie działał w Twojej organizacji.

3. Projekt

Na tym etapie możemy zająć się projektem procesu wdrożenia. Środowiska testowe pracują nad pożądaną przez Ciebie konfiguracją. Rezultaty prac są konsultowane z Tobą. Omawiamy każdy element pod kątem jakości, obsługi i satysfakcji z działania. 

4. Budowa systemu

Nasi eksperci po otrzymaniu feedbacku rozpoczynają budowę systemu. Tutaj mamy możliwość zaprojektowania layoutu, wzorów dokumentów, migracji danych (np. z istniejących systemów w Twojej firmie).

5. Uruchomienie

Weryfikujemy każdy szczegół i ruszamy z uruchomieniem środowiska. Upewniamy się, że wszystko działa poprawnie i zapewniamy również gruntowne szkolenie z obsługi systemu Twojemu zespołowi.

6. Finał

Na tym etapie system już działa w Twojej firmie. Pozostajemy w stałym kontakcie z Tobą, upewniając się czy wszystko działa poprawnie. Nasz dział techniczny zawsze jest gotowy do udzielenia wymaganej pomocy.

Petrosoft.pl prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania IT. W ramach wdrożenia otrzymujesz mentoring i wsparcie zespołu ekspertów, który posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wielu branż.

Każde rozwiązanie jest tak zaprojektowanie, aby umożliwić szybkie prowadzenie biznesu przy zachowaniu maksymalnego komfortu pracy i obsługi. 

Zaawansowane rozwiązania

Postaw na rozwój

Zaufaj doświadczeniu, które zebraliśmy w przygotowaniu licznych projektów w wielu branżach.

Formularz kontaktowy

Interesuje Cię wycena rozwiązania?

 

Każdy nasz system jest dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.