Wielozadaniowość w jednej platformie

SharePoint

W czym pomaga SharePoint?

SharePoint jest platformą przeznaczoną do zadań specjalnych. Wykorzystana w odpowiedni sposób pozwoli na znakomita obsługę każdej firmy, która stawia na dynamiczny rozwój. 

Dzięki SharePoint od Microsoft możesz stworzyć wirtualne środowisko firmy, dostosowane pod kątem zadań i struktury z jeszcze szybszym dostępem do ważnych informacji. 

Swobodny dostęp

System pozwoli Ci na dostęp do ważnych dokumentów z każdego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

Zarządzanie

Masz możliwość stworzenia ścieżek akceptacji i indywidualnych procesów biznesowych z poziomu wygodnych aplikacji.

p

Jedno miejsce

SharePoint to sposób na scentralizowanie dostępu do informacji i zadań dla wszystkich pracowników w sieci firmowej.

Dowiedz się jak działa Sharepoint

zaproś nas na prezentację systemu

System

Formularze

Od formularza wszystko się zaczyna. To dzięki nim Twoi pracownicy mogą wygodnie dodawać lub edytować dane. Dzięki szerokim możliwościom możemy dowolnie zmodyfikować etap wprowadzania danych tak, aby dostosować go pod działanie firmy i danego stanowiska lub działu.

Wykorzystując formularze masz dostęp do szerokiej gamy zadań, które możesz wykonać za ich pomocą.

 

Przykładowe podanie o urlop wraz z zatwierdzeniem przez przełożonego jest ograniczone do paru kliknięć.

Urlop SharePoint
SharePoint-urlop SharePoint

Microsoft Office Infopath

Infopath to narzędzie od Microsoft łączące łatwość obsługi i  bogatą funkcjonalność. Użytkownik nie musi mieć zainstalowanego oprogramowania, aby móc wypełniać wnioski wystawione za pomocą tego rozwiązania. System sprawdza się świetnie w przypadku edycji i realizacji formularzy w wewnętrznych zasobach firmy. każdy użytkownik ma możliwość zaprojektowania dowolnego formularza uwzględniając potrzeby i budowę szablonu. Rozwiązanie nie ogranicza się tylko do użytku wewnętrznego, gdyż można z niego stworzyć świetne narzędzie do zbierania informacji i danych od klientów, partnerów lub dostawców z poziomu przeglądarki. 

pngwing.com_ SharePoint
PowerApps SharePoint

PowerApps

Platforma Microsoft PowerApps to miejsce do tworzenia kreatywnych aplikacji, które dzięki nowoczesnym funkcjom mogą być używane przez organizację w trybie desktop oraz mobile na wielu systemach operacyjnych. System świetnie sprawdza się w organizacjach, które dynamicznie się rozwijają i potrzebują nowych intuicyjnych rozwiązań zarówno w biurze jak i podczas pracy zdalnej. 

Formularze tworzone w PowerApps są łatwe w obsłudze i mogą zawierać wiele zmiennych co daje możliwość zastosowania ich w wielu różnych procesach np. obsługa urlopów, ewidencja wyposażenia. 

 

Nintex Forms

Nintex Forms pozwala budować formularze i stawia na pełną dowolność w funkcjach i rezultatach, które chce osiągnąć klient. Rozwiązanie jest elastyczne i posiada liczne możliwości dostosowania pod kątem procesów biznesowych. Samo wypełnianie i dodawanie danych może być dostępne z poziomu komputera oraz dowolnego urządzenia mobilnego. 

Nintex_Forms SharePoint

Potrzebujesz doradztwa?

Zadzwoń

+48 696 018 336

System

Zadania Workflow

SharePoint to nie tylko dodawanie danych za pomocą formularzy. Nasze informacje po dodaniu lądują w Workflow, czyli w procesie przepływu informacji. Dane te są przekierowywane między komórkami lub jednostkami organizacyjnymi w modelu zarzadzania, który jest przyjęty w firmie (np. podwładny – kierownik). W każdym z przypadków dokumenty i zestawy informacji mogą być dowolnie przetwarzane. Poszczególne etapy przepływu pracy są odsyłane do osób, gdzie każda z nich ma przed sobą dokument wymagający wykonania możliwych, określonych przez system operacji.

Przykładowym przepływem może być obieg pracy związanej z rejestracją delegacji. 

l

Formularz

Zleceniodawca wypełnia stosowny formularz zawierający m.in lokalizację, w którą dany pracownik ma się udać na delegację.

"
h

Dokument

Dzięki wypełnieniu formularza powstaje wewnętrzny dokument zlecający wykonanie delegacji i zostaje on zatwierdzony przez pracownika do wykonania.

"
R

Realizacja

Pracownik odbywa wyjazd służbowy i rejestruje wykonanie zlecenia do systemu. Dokument zostaje zarejestrowany jako wykonany.

WorkFlow SharePoint
content SharePoint

SharePoint Designer

SharePoint Designer to rozwiązanie do tworzenia stron, jednak może być również używane jako bazowy kreator Twoich procesów przepływu prac. System jest łatwy w użytku co sprawia, że w konieczności wprowadzenia zmian w Twoim procesie, możliwa jest szybka korekta błędów przez specjalistów. 

SharePoint_Designer_icon SharePoint
PowerAutomateLogo SharePoint

Power Automate

Kolejnym sposobem na łatwą obsługę pracy jest Microsoft Power Automate. To rozwiązanie pomoże usprawnić Ci nie tylko priorytetowy opływ prac, ale pomoże Ci go również zautomatyzować. System inteligentnie sygnalizuje potencjalne miejsca gdzie automatyzacja pracy przyczyni się do przyśpieszenia prac przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. 

 

Nintex Workflow

Nintex Worflow to narządzie, które również możesz połączyć ze swoim SharePoint’em i z tego poziomu optymalizować przepływy prac. System korzysta z mapowania procesów w formie wizualnej co daje łatwy ogląd na to co powinno być usprawnione i i zmienione w celu uzyskania jeszcze większej optymalizacji i wydajności zespołowej.

 

Nintex-workflow SharePoint

On Premise

Cloud

Elastyczność

Inne rozwiązania

Nasze rozwiązania są zawsze dostosowane do wymogów i indywidualnych potrzeb klienta. Spersonalizowane procesy przepływu prac i ich projektowanie często wychodzi poza ramy „pudełkowych rozwiązań” gotowych do użycia zaraz po instalacji. Specjaliści Petrosoft.pl są zawsze gotowi, aby sprostać tym wymaganiom. Oprogramowanie może wykorzystywać wiele technologii a przy tym być nastawionym na dynamiczną pracę.

Twoje rozwiązanie może być zaprojektowane również w technologiach:  

Petrosoft.pl prowadzi profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwego rozwiązania IT. W ramach wdrożenia otrzymujesz mentoring i wsparcie zespołu ekspertów, który posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wielu branż.

Każde rozwiązanie jest tak zaprojektowanie, aby umożliwić szybkie prowadzenie biznesu przy zachowaniu maksymalnego komfortu pracy i obsługi. 

Zaawansowane rozwiązania

Postaw na rozwój

Zaufaj doświadczeniu, które zebraliśmy w przygotowaniu licznych projektów w wielu branżach.

it-services-03 SharePoint

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!