FreshMail.pl

Profesjonalny monitoring wizyjny dla obszarów przemysłowych

Budujemy zaawansowane rozwiązania monitoringu wizyjnego instalowane na obszarach przemysłowych w oparciu o rozwiązania IP Bosch Security System.

Systemy Bosch stanowią doskonałe rozwiązanie w wielu zastosowaniach, zarówno w instytucjach rządowych, obiektach użyteczności publicznej, jak również budynkach komercyjnych, szkołach i domach. Liczne nagrody branżowe, certyfikaty jakości oraz różnorodna lista obiektów referencyjnych potwierdzają bogate doświadczenie i sukcesy na rynku systemów zabezpieczeń.

Kamery Bosch wyposażone są w profesjonalną platformę obróbki obrazu wykorzystującą najnowszą technologię inteligentnej obróbki obrazu i przesyłania obrazu, umożliwiającą nagrywanie w
rozdzielczości wysokich rozdzielczościach w najbardziej wymagających warunkach otoczenia. Wbudowana w kamerę algorytmy Inteligentnej Analityki Obrazu pozwalają wykrywać niektóre właściwości i zachowania obiektów na monitorowanym obszarze i na podstawie tego generować zdarzenia alarmowe, ograniczając przy okazji liczbę fałszywych alarmów.

Nasze wdrożenia są integrowane z systemami Klientów za pomocą SDK, API. Potrafimy zaprojektować zaawansowany system monitorujący automatycznie zdarzenia.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus

Zasubskrybuj nasz newsletter

Tak, chcę otrzymywać newsletter (możesz zrezygnować w każdej chwili).

FreshMail.pl