Rejestr umów

Rejestr umów

System wspomagający zarządzanie umowami oraz ewidencją dokumentów w firmie

  • Opis
  • Funkcjonalność

Rejestr umów jest systemem wspomagającym zarządzanie umowami oraz ewidencję dokumentów w firmie. Aplikacja umożliwia rejestrację oraz kategoryzację umów powiązanych z daną osobą lub działem. Rejestr może być dowolnie konfigurowalny, rozszerzany o kolejne pola zawierające dodatkowe informacje o umowach.

Rejestr umów zbudowany jest na platformie Microsoft Sharepoint, co w dużym stopniu ułatwia jego konfigurację oraz rozbudowę o kolejne funkcjonalności. Dostęp do rejestru jest możliwy z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Dzięki wykorzystaniu technologii Microsoft SharePoint, aplikacja umożliwia m.in. zarządzanie poziomami uprawnień do dokumentów dla użytkowników, wykorzystuje wygodny sposób przeszukiwania dokumentów, zapewnia rozbudowaną integrację z pakietem MS Office oraz możliwość tworzenia rozbudowanych przepływów pracy.

W celu archiwizacji dokumentów w Rejestrze umów możemy wykorzystywać Oprogramowanie dla skanerów Fujitsu, które pozwala na przesyłanie dokumentów do systemu w szybki i sprawny sposób.