Realwear Railsoft

Przemysł i nowe rozwiązania.

 

Rozwój przemysłu kolejowego to dynamiczne środowisko, w którym regularnie pojawiają się coraz nowsze rozwiązania pozwalające na poprawę warunków pracy. Wdrożenie nowych technologii daje nieograniczone możliwości wprowadzenia nowych produktów na rynek. Łączenie dwóch różnych rozwiązań może być również początkiem czegoś co pociągnie za sobą trend, który przyjmie się jako standard działania w branży.

RealWear jest wiodącym dostawcą urządzeń do noszenia na ciele, wspierającym codzienne działania pracownika w ciężkich warunkach np. serwis pojazdów szynowych. Sprzęt angażuje, wspiera i poprawia wydajność pracy w przemyśle tak, aby osoby zaangażowane były w pełni bezpieczne i precyzyjne. Oprócz tego urządzenie zapewnia stały dopływ informacji i wiedzy specjalistycznej, zapewniając specjaliście wolne ręce i pole widzenia do kontunuowania pracy.

Wdrażając urządzania RealWear wraz z systemem RailSoft pracownik kolei uzyska gruntowną poprawę w codziennych działaniach. Margines błędu podczas serwisów kolejowych jest bardzo mały a praca jest związana z dużym ryzykiem. Stały dostęp do informacji i zadań przez personel dostarcza wielu zalet.

 

 

Zalety

 

Co oferuje połączenie systemu RailSoft wraz z produktami RealWear?

  • Hałas nie będzie wpływał na swobodny przepływ informacji na hali. Informacje są stale widoczne na ekranach urządzeń RealWear.
  • Powierzchnie magazynowe stają się przejrzyste a lokalizacja poszczególnych towarów na ekranie przyśpiesza kompletowanie.
  • Urządzenie zapewnia bezpieczeństwo podczas prac na wysokościach, ponieważ sprzęt nie wymaga ręcznego sterowania.
  • Szczegółowe informacje są stale dostępne na urządzeniu, a pracownicy nie muszą odrywać się od zadań w celu uzupełnienia wiedzy np. podczas przeglądów.
  • Urządzenie jest dostosowane do pracy w warunkach wysokiego zapylenia (kurz/pył), wilgoci oraz innych zanieczyszczeń.
  • Sprzęt RealWear jest kompatybilny ze sprzętem ochronnym (kask).

 

Zobacz jak jeszcze możesz udoskonalić pracę na kolei.Zapoznaj się ze stroną i funkcjonalnościami naszego systemu RailSoft.

Odwiedź również stronę naszego partnera RealWear, aby dowiedzieć się jak jeszcze możesz wpływać na komfort pracy swoich pracowników.

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!