Poznaj RealWear

Innowacyjne komputery nasobne.

Innowacje w przemyśle

Czym są produkty RealWear?

RealWear jest producentem najnowszych rozwiązań rzeczywistości wspomaganej pozwalających na podniesienie poziomu pracy w wymagających warunkach. 

Komputer nasobny pozwala na komfortową realizację działań w terenie bez użycia rąk. Dzięki ekranowi umiejscowionemu na linii wzroku, pracownicy zostają wyposażeni w niezbędne informacje potrzebne w bezpiecznym i nowoczesnym miejscu pracy.

Bezpieczeństwo

Dzięki inteligentnej konstrukcji, urządzenia RealWear są przystosowane do obsługi nie wymagającej użycia rąk. Dostęp do informacji realizowany jest przez sterowanie głosowe co sprzyja mobilności pracowników w terenie lub hali produkcyjnej.

1

Szerokie możliwości

Wraz ze wzrostem bezpieczeństwa, komputer nasobny oferuje również przyśpieszenie prac i procesów, które w tradycyjnym modelu zarządzania i obsługi ręcznej byłyby dłuższe.

RealWear

Prezentacja urządzenia RealWear Navigator™ 500

Zdalny nadzór

Łącz się bezpośrednio z pracownikami w terenie i na bieżąco kieruj działaniami wykorzystując obraz z kamery urządzenia RealWear.

Pomoc wizualna

Pracuj i weryfikuj dane bez użycia rąk korzystając z ekranu oraz możliwości odtwarzania mediów w wysokiej rozdzielczości.

Nawigacja dokumentów

Przełączaj się pomiędzy złożonymi instrukcjami i projektami pozostając bezpiecznym dzięki wolnym dłoniom i pełnym polu widzenia.

Cyfrowy przepływ pracy

Redukuj ilość błędów wykorzystując wizualne instrukcje i listy kontrolne, które krok po kroku przeprowadzą pracownika przez każdy zdefiniowany proces.

Dostęp do danych

Odtwarzaj ważne dane z każdego miejsca w czasie rzeczywistym potrzebne np. do przeprowadzenia przeglądów wymagających dokumentacji technicznej.

Wysoka odporność

Urządzenia RealWear są gotowe do pracy w warunkach wysokiego zapylenia, ulewnych deszczach i są również odporne na upadki z wysokości.

Hałas

Wbudowane mikrofony oferują idealną jakość dzwięku, wykorzystując aktywne tłumenie zakłoceń otoczenia nawet do 100 dB.

Zmiana baterii

Nie musisz się śpieszyć i przerywać pracy z powodu wyczerpanej baterii. Dzięki rozwiązaniu hotswap masz 5 minut na wymianę akumulatora bez wyłączania urządzenia.

Nie tylko wewnątrz

Ekstremalne warunki nie są przeszkodą, ponieważ RealWear może pracować w temperaturach wachających się od -20°C do +50°C.

Bezpieczeństwo

Codzienna praca to rownież dbałość o bezpieczeństwo dlatego RealWear jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszymi modelami kasków ochronnych.

Kamera FullHD 1080p

Do 15 000 cykli pracy

Niska waga – 380g

Czytelny wyświetlacz

10 godzin pracy baterii

Wbudowana latarka

Przemysł kolejowy

Pozostań bezpieczny na bocznicy kolejowej dzięki RealWear. Identyfikuj wagony i informacje techniczne podczas kompleksowych przeglądów taboru.

Magazyn

Kompletuj zamówienia wykorzystując szybki dostęp do danych dostępnych w polu widzenia dzięki RealWear. Docelowe miejsca oznaczaj dzięki kodom QR.

Utrzymanie ruchu

Pozostawaj w kontakcie ze służbami utrzymaniowymi, pracując wspólnie nad schematami naprawczymi maszyn przemysłowych w polu widzenia urządzenia RealWear.

RealWear

Możliwości RealWear na bocznicy kolejowej

Formularz kontaktowy

Interesuje Cię wycena rozwiązania?

 

Każdy nasz system jest dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.