Profesjonalny monitoring wizyjny dla obszarów przemysłowych

Budujemy zaawansowane rozwiązania monitoringu wizyjnego instalowane na obszarach przemysłowych w oparciu o rozwiązania IP Bosch Security System.

Systemy Bosch stanowią doskonałe rozwiązanie w wielu zastosowaniach, zarówno w instytucjach rządowych, obiektach użyteczności publicznej, jak również budynkach komercyjnych, szkołach i domach. Liczne nagrody branżowe, certyfikaty jakości oraz różnorodna lista obiektów referencyjnych potwierdzają bogate doświadczenie i sukcesy na rynku systemów zabezpieczeń.

Kamery Bosch wyposażone są w profesjonalną platformę obróbki obrazu wykorzystującą najnowszą technologię inteligentnej obróbki obrazu i przesyłania obrazu, umożliwiającą nagrywanie w
rozdzielczości wysokich rozdzielczościach w najbardziej wymagających warunkach otoczenia. Wbudowana w kamerę algorytmy Inteligentnej Analityki Obrazu pozwalają wykrywać niektóre właściwości i zachowania obiektów na monitorowanym obszarze i na podstawie tego generować zdarzenia alarmowe, ograniczając przy okazji liczbę fałszywych alarmów.

Nasze wdrożenia są integrowane z systemami Klientów za pomocą SDK, API. Potrafimy zaprojektować zaawansowany system monitorujący automatycznie zdarzenia.