Petrosoft. pl na Targach TRAKO 2017 – AMBEREXPO w Gdańsku

 

Certyfikat „Lider innowacji w Transporcie Kolejowym” 2017

Firma Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. wzięła udział w XII Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2017, które odbyły się w AMBEREXO w Gdańsku w dniach 26-29.09.2017 r. TRAKO to jedna z największych imprez organizowanych w branży kolejowej gromadząca prestiżowych wystawców i odwiedzających z wielu krajów.

Petrosoft.pl od wielu lat dostarcza dla przedsiębiorstw kolejowych unikalne rozwiązanie informatyczne jakim jest „RAILSoft Business Solutions”. W tym roku firma prezentowała na swoim stoisku wystawienniczym dotychczasowe projekty realizowane dla przewoźników kolejowych.

Stoisko Petrosoft.pl cieszyło się ogromną popularnością, dlatego dziękujemy wszystkim odwiedzającym za konstruktywne rozmowy i wymianę doświadczeń, które mogą w przyszłości przełożyć się na wspólne projekty. 

Podczas tegorocznych targów TRAKO 2017 firma Petrosoft.pl otrzymała wyróżnienie w konkursie  organizowanym przez Południowy Klaster Kolejowy – Certyfikat „Lider innowacji w Transporcie Kolejowym” 2017.