Petrosoft.pl na targach EuroLAB

Firma Petrosoft.pl wzięła udział w targach EuroLab 2019 organizowanych przez MT Targi Polska S.A. w dniach 13-15 marca 2019 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Targi EuroLab to bardzo ważne wydarzenie dla branży laboratoryjnej.

Firma Petrosoft.pl, jako wystawca przygotowała dla zwiedzających tematykę obejmującą nowoczesne rozwiązanie informatyczne LABSystem dedykowane dla podmiotów zajmujących się pracami badawczymi, prowadzących laboratoria. Oferowany przez Spółkę system pozwala jednostkom tj. laboratoria, CBR usprawnić pracę w różnych obszarach, zapewniając elastyczność prowadzonych na co dzień prac laboratoryjnych, zarządzanie i automatyzację.

Targi są miejscem promowania najnowszych rozwiązań i technologii, metod i technik badawczych. Na stoisku wystawienniczym Petrosoft.pl odwiedzający mogli dowiedzieć się jakie są możliwości zaimplementowania LABSystem, poznać podstawowe moduły, zobaczyć pracę systemu, wstępnie poznać zakres doświadczenia firmy Petrosoft.pl w tej dziedzinie oraz porozmawiać o kosztach i wariantach wdrożeń.

Szczegóły: http://targieurolab.pl