Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Zlecając nam obsługę IT, nie będą Państwo musieli organizować własnych działów, inwestować w urządzenia, technologie, ludzi i dodatkowe metry powierzchni biurowej.

Redukcja kosztów dzięki oddaniu nam działu IT może dochodzić do ponad 60 procent. Outsourcing pozwoli Państwu skupić się na kluczowych dla firmy zadaniach, co wpłynie na jej wydajność. Zapewnimy Państwu wyższy poziom usług, ponieważ specjalizujemy się w dziedzinie IT i telekomunikacji.

Przedsiębiorstwa coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że outsourcing jest nie do uniknięcia, bo muszą skupić się na podstawowej działalności, od której zależy być albo nie być dla firmy.

Przekazanie zewnętrznemu podmiotowi obsługi informatycznej i telekomunikacyjnej pozwala przedsiębiorstwu skoncentrować się na tym, na czym najlepiej się zna, sprawy specjalistyczne pozostawiając fachowcom. petrosoft.pl pracuje w tej branży już od 10 lat. Obsługujemy firmy notowane na giełdzie, które powierzyły nam kompleksowy outsourcing informatyczny, telekomunikacyjny.

Dbamy o infrastrukturę informatyczną i telekomunikacyjną, modernizujemy oprogramowanie klasy ERP, serwisujemy sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny, zajmujemy się dostawą sprzętu i oprogramowania. Zgodnie z Polityką Jakości petrosoft.pl: Klient jest dla nas najważniejszy, słuchamy jego potrzeb i analizujemy wymagania, aby dostarczyć mu produkt zgodny z jego oczekiwaniami i aby chciał ponownie skorzystać z naszych usług i nie szukał innego Wykonawcy.

petrosoft.pl znalazł się pierwszej trójce konkursu organizowanego przez HelpDesk Institiute Polska za projekt: Przedsięwzięcie Roku 2008 – budowa centralnego ServiceDesk dla grupy kapitałowej Grupy LOTOS S.A. – wyróżnienie odebraliśmy wspólnie z Biurem Zarządzania Informatyką Grupy LOTOS S.A.