Informacje o firmie Petrosoft.pl

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. to firma posiadająca duże doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Na rynku IT funkcjonujemy już od 2000 roku. Wykonaliśmy prawie 700 wdrożeń dla firm z różnych sektorów, w tym w szczególności produkcyjnych, magazynowych oraz transportowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu systemów dedykowanych przemysłowi kolejowemu. Nasza praca została doceniona i nagrodzona przez grono branżowych ekspertów z „Pulsu Biznesu”, „Forbesa” czy „Computer World”.

Nasz profil działalności ukierunkowany jest na indywidualne rozwiązania informatyczne, precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klienta. Wykonujemy aplikacje pod klucz, stworzone kompleksowo i gotowe do użycia od razu po wdrożeniu. Wysoki poziom świadczonych usług gwarantuje wyspecjalizowana kadra złożona z blisko stu osób oraz referencje wielu firm z nami współpracujących.

Technologie Informatyczne

Nasze marki

Dzięki długiej obecności na rynku i wielu z sukcesem zrealizowanych projektów, udało nam się stworzyć od podstaw solidne marki własne. Są to: PC Solution oraz Railsoft – oprogramowanie do obsługi wszystkich procesów biznesowych w przedsiębiorstwie kolejowym.

Poznaj nasze marki własne:

Integrator

Kilka przydatnych informacji o naszej firmie

Warto skorzystać z naszych usług z co najmniej kilku powodów. Oto najważniejsze z nich:

Systemy

Tworzymy rozbudowane oprogramowanie na zamówienie

Rozwiązania

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania informatyczne – oprogramowanie, serwery , komputery , sieci LAN/WAN

Serwery

Wynajmujemy serwery i oprogramowanie – posiadamy własne DataCenter

Specjaliści

Zatrudniamy programistów, analityków i wdrożeniowców, inżynierów serwerowych i security

Technologie

Wdrażamy rozwiązania z wykorzystaniem technologii Microsoft, SAP, Comarch, Dell, HP, Cisco, Nintex , Microsoft 365

Portfolio

Bogate portfolio własnego oprogramowania i aplikacje mobilne ( mobilni handlowcy, mobilni serwisanci)

Lata na rynku

Specjalistów

Lokalizacji

Ukończonych wdrożeń

PLN obrotu rocznie

Miejsce ranking ComputerWorld Top200 – aplikacje mobilne

Miejsce ranking ComputerWorld Top200 – IT dla transport/spedycja/logistyka

Co otrzymasz w ramach naszych usług?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmę, w zamian otrzymasz profesjonalne porady związane z wyborem właściwego systemu IT, a także mentoring i kompleksowe wsparcie naszych specjalistów podczas wdrażania oraz użytkowania systemów informatycznych. Skontaktuj się z nami już teraz.

Zaawansowane rozwiązania

Referencje

Nasi klienci

Profesjonalny i doświadczony partner biznesowy świadczący usługi IT na najwyższym poziomie.

Robert Róg

MTU Aero Engines Polska

Polecamy Petrosoft.pl, jako rzetelną i kompetentną firmę w zakresie projektowania rozwiązań związanych z zarządzaniem procesami produkcyjnymi.

Piotr Kosiński

Polwax

Petrosoft.pl posiada bardzo duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów obsługi stacji paliw w wielu lokalizacjach, indywidualne dostosowanych do naszych potrzeb.

Łukasz Stusowski

Trans-Wiert

Partnerzy

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!