Konferencja Petrosoft.pl 09.06.2017 Rzeszów – Hotel Hilton Garden Inn

Podczas piątkowego spotkania uczestnicy mogli poznać nowoczesne narzędzia informatyczne m.in.: SAP Business One, Nintex, posłuchać jak dobierać właściwy i ekonomiczny sprzęt do potrzeb firmy oraz jak wdrażać Office365, upraszczając tym samym pracę w organizacji. Wśród prowadzących konferencję znaleźli się reprezentanci Petrosot.pl, Lenovo, SAP oraz Microsoft, pokazując słuchaczom w jaki sposób wdrażać w firmie skuteczne rozwiązania IT.

Przygotowane prelekcje skierowane były do przedstawicieli działów IT, którzy mogli podczas prezentacji, jak i w kuluarach porozmawiać o narzędziach IT, które ułatwiają pracę, wspomagają komunikację w firmie i ograniczają koszty. Podczas konferencji prowadzący podpowiadali uczestnikom jak dobierać narzędzia informatyczne do istniejących w ich organizacjach potrzeb. Nie zabrakło również prezentacji case study, pokazujących przebieg wdrażanych procesów informatycznych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za konstruktywną wymianę zdań i doświadczeń z branży IT.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]