Diamenty Miesięcznika Forbes 2018

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp.  z o.o. działa na rynku informatycznym od wielu lat oferując swoim klientom konkurencyjne rozwiązania IT. Firma potrafi szybko reagować na zmiany rynkowe, bazując na dużym doświadczeniu w branży i zespole osób pracujących z pasją.

Diamenty Forbesa to ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość na rynku. Tegoroczna Gala wręczenia nagród w rankingu Miesięcznika Forbes dla firm z Podkarpacia odbyła się 17 maja 2018 roku w Hotelu Rzeszów.

Podczas tej gali firma Petrosoft.pl otrzymała również wyróżnienie jako laureat tegorocznych Diamentów Miesięcznika Forbes. Wyróżnienie Diamenty Forbesa 2018 w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie podkarpackim odebrał Tomasz Buff – Dyrektor Handlowy Petrosoft.pl.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”14″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]