ERP SAP Business One

SAP Business One zaprojektowany, aby spełnić wszystkie potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.

Bez względu na rodzaj prowadzonej przez Państwa działalności, mamy odpowiednie rozwiązanie

Przystępny

niski koszt całkowity użytkowania

Jedno

kompleksowe rozwiązanie odpowiadające na potrzeby wszystkich działów firmy

Szybkie i łatwe

do wdrożenia, uruchomienie w ciągu kilku tygodni

Wydajność

pozwalająca na dalszy rozwój firmy

Rozwiązania branżowe

dopasowane do Państwa potrzeb

27 języków,

43 wersje lokalne, obsługa wielu walut

700 partnerów lokalnych

w 150 krajach

SAP Business One

jest używany przez ponad 55.000 klientów na całym świecie

Zarządzanie finansami

Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami

Kontrola zaopatrzenia i magazynu

Planowanie produkcji

Business intelligence

Analityka i raportowanie

Skutecznie zarządzaj i rozwijaj swoją działalność

Aplikacja SAP® Business One oferuje przystępny cenowo sposób zarządzania całą firmą – od księgowości i finansów, zaopatrzenia, magazynu, sprzedaży i relacji z klientami oraz zarządzania projektem, po operacje i zasoby ludzkie. SAP Business One pozwala usprawnić procesy, uzyskać lepszy wgląd w działalność firmy, dzięki czemu mogą Państwo działać szybko i podejmować decyzje w oparciu o informacje w czasie rzeczywistym, co sprzyja rozwojowi firmy i poprawie rentowności.

Całościowy obraz Państwa firmy – pełna kontrola nad prowadzoną działalnością

Rozumiemy, że firmy takie jak Państwa, mają wielkie marzenia i wielkie cele, a w miarę rozwoju może być trudno uzyskać całościowy obraz tego, co się dzieje w danym momencie, gdy informacje znajdują się w różnych aplikacjach czy nawet miejscach. SAP Business One przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, rośnie razem z Państwa firmą, jest elastyczny, modułowy, a zarazem bardzo wydajny, natomiast dzięki przyjaznemu interfejsowi – łatwy w obsłudze.

SAP Business One – Kompletne i konfigurowalne rozwiązanie

SAP Business One jest całościowym, zintegrowanym rozwiązaniem zapewniającym jasny wgląd w całą firmę oraz pełną kontrolę każdego aspektu Państwa działalności. Wyłapuje wszystkie krytyczne informacje biznesowe w celu natychmiastowego udostępnienia i wykorzystania na poziomie całej firmy. W przeciwieństwie do pakietów księgowych i arkuszy kalkulacyjnych, zapewnia wszystko, czego Państwo potrzebują, aby zarządzać kluczowymi obszarami działalności.

Ponieważ każda firma jest inna, SAP Business One został zaprojektowany pod kątem maksymalnej elastyczności. Bez względu na to, czy system zostanie zainstalowany w siedzibie firmy czy w chmurze, mogą Państwo uzyskać dostęp do niego w dowolnym momencie i miejscu, z dowolnego urządzenia mobilnego. A ponieważ SAP Business One działa zarówno na platformie SAP HANA®, jak i Microsoft SQL, mogą Państwo wybrać tę, która najlepiej pasuje do Państwa firmy.

Co więcej, Państwa pracownicy mogą zacząć go używać natychmiast po wdrożeniu. W miarę rozwoju firmy można dostosowywać i rozszerzać SAP Business One w celu adaptacji go do zmieniających się potrzeb.

Czy chcą Państwo rozwinąć działalność za granicą? SAP Business One obsługuje 27 języków i 43 wersje lokalne, dostarczane i wspierane na poziomie lokalnym poprzez naszą rozbudowaną sieć ponad 700 partnerów SAP Business One.

Pełna kontrola nad finansami

SAP Business One oferuje kompletny zestaw narzędzi pomocnych w zarządzaniu i usprawnianiu operacji finansowych. Automatyzuje codzienne zadania księgowości, takie jak prowadzenie księgi głównej i dzienników, wspomaga obliczenia podatkowe oraz umożliwia transakcje w wielu walutach.

W programie można prowadzić wszelkie operacje bankowe, takie jak przetwarzanie wyciągów bankowych i płatności, czy uzgadnianie kont. Mogą Państwo również zarządzać przepływami pieniężnymi, śledzić wykonanie budżetu i porównywać wartości rzeczywiste z zaplanowanymi, aby sprawdzić bieżącą sytuację firmy.

Integrując operacje finansowe w czasie rzeczywistym z innymi procesami biznesowymi, takimi jak kupno i sprzedaż, mogą Państwo przyspieszyć realizację transakcji i uzyskać lepszy wgląd w przepływy pieniężne.

[pdf-embedder url=”/wp-content/uploads/2017/SBO_Solution_Brief_A5-PL.pdf”]