Drużyna Petrosoft.pl podczas rajdu rowerowego HAWRAN

Firma Petrosoft.pl wspiera sportowe pasje i zainteresowania swoich pracowników. W sobotę 12 maja 2018 roku czterech pracowników naszej firmy wzięło udział w Rajdzie Hawran.
Jest to rajd rowerowy na orientację, mający na celu promowanie Beskidu Niskiego. Przygotowana przez organizatorów trasa turystyczna (Nowica, Magura Małastowska, Smerekowiec, Gładyszów, Zdynia, Kwiatoń) obejmowała:

    • 15 punktów kontrolnych
    • ok. 59 km i ok. 1300 m przewyższeń
    • limit czasowy 7 h
    • drogi szutrowe, asfalty oraz leśne i polne

Sportowa drużyna Petrosoft.pl przejechała 57 km i ok. 1250 m  przewyższeń w czasie 6h 50 min. Udało im się odnaleźć 10 z 15 punktów kontrolnych i tym samym zajęli 17 miejsce. Ale najważniejsze to świetna wyprawa, bardzo duża satysfakcja i rewelacyjna integracja.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”15″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]