Z jakiego oprogramowania korzystają stacje paliw?

stacja paliw

Jak wiele innych branż, także przemysł petrochemiczny musi korzystać z zaawansowanych programów IT, aby zachować konkurencyjność i stale zwiększać wydajność. Dotyczy to także stacji paliw, które za sprawą dobrego oprogramowania są lepiej zarządzane. Co więcej, na rynku istnieje coraz więcej dedykowanego oprogramowania dla stacji benzynowych. Czym się ono wyróżnia? Jak usprawnia procesy w stacjach paliw? Wyjaśniamy w artykule.

Czym powinno wyróżniać się dobre oprogramowanie dla stacji benzynowych?

Oprogramowanie dla stacji paliw powinno być przede wszystkim intuicyjne i proste w obsłudze, tak aby pracownicy mogli szybko i sprawnie wykonywać swoje obowiązki. Ponadto, intuicyjność oprogramowania pozwala na zmniejszenie liczby błędów popełnianych przez pracowników oraz skrócenie czasu szkolenia nowych osób. Ważne jest również, aby oprogramowanie było dostosowane do potrzeb różnych grup użytkowników, niezależnie od pełnionej funkcji i stopnia zaawansowania w obsłudze tego typu systemów.

Takie oprogramowanie powinno posiadać zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa chroniące wrażliwe dane. Nieodzowną jego cechą musi być także kompleksowość, po to by móc obsługiwać z pozycji użytkownika zarówno różnorodne procesy biurowe i transakcje finansowe, jak i te dotyczące dystrybutorów.

Jakie funkcje spełnia nowoczesne oprogramowanie dla przemysłu?

Wymieniliśmy wiele rozmaitych funkcji. Czy jest system, które spełnia te wymagania? Tak, jest to dwumodułowe oprogramowanie dla stacji paliw Petrosoft.pl będące dodatkiem do systemu SAP Business One. Jest to nasze autorskie rozwiązanie, które znacznie upraszcza różnego rodzaju operacje na stacjach benzynowych, skracając czas pracy i stawiając na intuicyjność oraz prostotę obsługi. Nadaje się do obsługiwania wielu procesów zewnętrznych i wewnętrznych. Jego funkcje mają charakter kompleksowy, obejmując dzięki modułowi POS między innymi podgląd stanów dystrybutorów, odczyt danych z nich, ręczne ich blokowanie czy zwalnianie dystrybutorów po stworzeniu transakcji.

Z kolei moduł Biuro pozwala na kontrolę różnych dokumentów biurowych oraz ważnych danych. Umożliwia on także uzyskanie podglądu przeprowadzonych transakcji, zarządzanie umowami oraz ustawianie cen paliw na dystrybutorach. Dzięki temu systemowi będziesz mógł generować raporty sprzedaży, wydań dokumentów WZ i RW, jak również wydań paliw za dzień. Ewidencjonowanie, wyliczanie i raportowanie akcyzy dla transakcji paliwowych? Tak, to też jest możliwe! A to tylko niektóre funkcje naszego oprogramowania dla branży petrochemicznej.

Czy nasze oprogramowanie dla stacji benzynowych jest bezpieczne?

Z troską o bezpieczeństwo nasze i klientów, oferowane oprogramowanie do stacji paliw zostało wyposażone w zaawansowane mechanizmy zabezpieczające chroniące przed dostępem do niego przez niepowołane osoby. Jednym słowem, system kompletny i w pełni bezpieczny!

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!