Targi InnoTrans 2022

RailSoft na InnoTrans2022


 

Petrosoft.pl weźmie udział w międzynarodowych targach InnoTrans 2022 w Berlinie

Firma Petrosoft będzie uczestniczyć w międzynarodowych targach InnoTrans w Berlinie! W dniach 20-23 września 2022 roku nasz zespół będzie prezentować najnowsze rozwiązania w zakresie technologii kolejowych.

 

Coraz bliżej targów


Wielkimi krokami zbliżają się kolejne targi o tematyce kolejowej – InnoTrans 2022. Już 20 września wszystkie firmy, podwykonawcy, specjaliści oraz pasjonaci będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami w przemyśle kolejowym. Podczas trzech dni trwania targów Berlin stanie się międzynarodowym miejscem, które zaprezentuje wszystkie szczeble i propozycje nowych rozwiązań od lokomotyw poprzez specjalistyczne urządzenia aż po rozwiązania informatyczne.

 

Nasz udział


Jak pokazały poprzednie lata wymagania oraz rynek kolejowy jest dynamiczny więc za każdym razem nasi specjaliści przygotowują specjalną ofertę oraz prezentacje, którymi chcemy podbić serca naszych klientów. Na naszym stanowisku będziecie mogli dowiedzieć się jakie nowości wprowadziliśmy przez ostatnie lata w najnowocześniejszym systemie RailSoft – czyli oprogramowaniu, które pozwala na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa kolejowego. Dzięki materiałom na stanowisku zapoznacie się z modułami, pozwalającymi na pełne dostosowanie software’u pod konkretne procesy biznesowe.

 

Widzimy się w Berlinie


Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00, 20 września w lokalizacji Messe Berlin i potrwaja one do 23 września.

 

Stoisko Petrosoft.pl znajdziecie na Hali 6.1 pod numerem 120.

 

 

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!