Przegląd Webinarów

Przegląd Webinarów

Zobacz relacje ze dotychczasowych webinarów


Mamy przyjemność podzielić się z Wami przeglądem niezwykłych webinarów, które niedawno odbyły się na naszej platformie. Podczas tych wydarzeń, skoncentrowaliśmy się na prezentacji działania poszczególnych modułów, skierowanych do podmiotów i firm kolejowych.

  1. Webinar: „Portal podwykonawców kolejowych” Relacja: LINK
  2. Webinar: „RailSoft dla depotów kontenerowych” Relacja: LINK
  3. Webinar: „RailSoft dla Służb ECM” Relacja: LINK

W trakcie tych webinarów, prezentowaliśmy praktyczne przykłady i omawialiśmy funkcjonalności każdego modułu, koncentrując się na aspektach istotnych dla podmiotów i firm kolejowych. Pragniemy zwrócić uwagę, że podczas webinarów nie było dyskusji, a jedynie prezentacja.

Dzięki tym relacjom, będziecie mogli zapoznać się z dokładnym opisem działania poszczególnych modułów oraz zobaczyć ich praktyczne zastosowanie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące tych webinarów, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy dostępni, aby pomóc i udzielić dalszych informacji.

Cieszcie się oglądaniem relacji z naszych webinarów i bądźcie gotowi na kolejne niezwykłe wydarzenia w przyszłości!

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!