Petrosoft.pl na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2021

Udział w targach TRAKO 2021


 

Targi 

W ostatnim tygodniu września odbyły się jedne z najważniejszych targów kolejowych w Polsce – TRAKO 2021. To doskonała okazja dla firm z branży kolejowej, aby zaprezentować swoje produkty i usługi oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Firma Petrosoft.pl również była obecna na tych targach, prezentując swoje flagowe rozwiązanie – system RailSoft dla firm kolejowych.

 

Nasze stoisko


Stoisko firmy Petrosoft.pl cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Przedstawiciele firmy mieli okazję rozmawiać z wieloma potencjalnymi klientami i odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących funkcjonalności systemu RailSoft. Wielu zainteresowanych zwracało uwagę na innowacyjność i elastyczność oferowanego rozwiązania.

 

 

Prezentacja


Firma Petrosoft.pl prezentowała również nowe moduły systemu RailSoft, takie jak rozwiązania z zakresu zarządzania flotą pojazdów kolejowych, zarządzania magazynami oraz obsługi ruchu towarowego. Prezentacja nowych modułów wzbudziła wiele pozytywnych reakcji ze strony zwiedzających, którzy z zainteresowaniem zapoznawali się z możliwościami nowych funkcjonalności.

W czasie targów TRAKO 2021 firma Petrosoft.pl skupiła się również na prezentacji przyszłego rozwoju systemu RailSoft. Wielu zwiedzających doceniło możliwość zapoznania się z wizją firmy i planami na przyszłość. Prezentacja przyszłych rozwiązań RailSoft była szczególnie interesująca dla przedstawicieli firm kolejowych, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań do zarządzania swoimi zasobami.

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!