Nowe wdrożenie systemu RailSoft

Nowe wdrożenie systemu RailSoft

Wdrożenie w LTG Infra


Z przyjemnością informujemy, że firma Petrosoft.pl Technologie Informatyczne podpisała umowę na wdrożenie systemu RailSoft Business Solutions dla LTG Infra – wiodącej firmy kolejowej na Litwie.

RailSoft Business Solutions to flagowy system naszej firmy, który umożliwia kompleksowe zarządzanie procesami w firmach kolejowych. Dzięki niemu, zarządzanie infrastrukturą kolejową, transportem, przewozami, flotą pojazdów czy magazynami staje się o wiele bardziej efektywne i przejrzyste.

Podpisanie umowy na wdrożenie RailSoft Business Solutions dla LTG Infra to dla naszej firmy ogromny sukces oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszych rozwiązań. Jest to również pierwsze wdrożenie zagraniczne naszego systemu, co świadczy o jego uniwersalności oraz gotowości do zastosowania w różnych branżach i krajach.

Jesteśmy przekonani, że dzięki RailSoft Business Solutions, LTG Infra będzie w stanie zwiększyć swoją efektywność oraz poprawić jakość świadczonych usług. Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak znaczące przedsięwzięcie i zaoferować nasze rozwiązania, które pozwolą na lepsze zarządzanie procesami w branży kolejowej.

Dziękujemy LTG Infra za zaufanie i wybór RailSoft Business Solutions. Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie współpracy i wdrożenie systemu na najwyższym poziomie.

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!