Petrosoft.pl Złoty Partner Konferencji INTERMODAL IN POLAND NORTH-SOUTH

Konferencja INTERMODAL IN POLAND NORTH-SOUTH-min

Petrosoft.pl Złoty Partner Konferencji INTERMODAL IN POLAND NORTH-SOUTH


Petrosoft.pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o., wiodący dostawca nowoczesnych rozwiązań IT dla branży kolejowej, objęła zaszczytną rolę Partnera Złotego na nadchodzącej Konferencji INTERMODAL IN POLAND NORTH-SOUTH, która odbędzie się w Szczecinie.
Petrosoft.pl Technologie Informatyczne to dynamicznie rozwijająca się firma, dostarczająca zaawansowane rozwiązania dla kolejnictwa i terminali intermodalnych. Naszym kluczowym produktem jest RailSoft – kompleksowy system do zarządzania procesami kolejowymi.
Jesteśmy dumni z innowacyjności i doskonałości, które stawiamy na pierwszym miejscu. Nasza firma nieustannie doskonali swoje produkty, by sprostać rosnącym wymaganiom branży kolejowej. Dzięki temu Petrosoft.pl staje się nie tylko dostawcą technologii, lecz również zaufanym partnerem.
Konferencja INTERMODAL IN POLAND NORTH-SOUTH to doskonała okazja, by zgłębić efektywne rozwiązania dla przewozów intermodalnych. Eksperci omówią kwestie minimalizacji kosztów, efektywności energetycznej oraz narzędzi cyfrowych wspierających logistykę.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji na konferencję. Formularz rejestracyjny oraz program wydarzenia znajdują się na oficjalnej stronie: https://intermodalinpoland.eu/
Razem odkrywajmy innowacyjne rozwiązania w dynamicznym świecie przewozów intermodalnych!

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!