Nowe wdrożenie – POLREGIO

Wdrożenie Polregio-min

Nowe wdrożenie – POLREGIO


Dobre wieści ze świata transportu kolejowego! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Petrosoft.pl, w partnerstwie z największym polskim przewoźnikiem regionalnym POLREGIO, pracuje nad innowacyjnym projektem.

Jesteśmy w trakcie wdrażania nowego, zaawansowanego Systemu Zarządzania Taborem, który obejmuje kompleksowe usługi serwisowe i modyfikacyjne, dostosowane do wymagań naszego zleceniodawcy.
POLREGIO to lider na polskim rynku przewozów pasażerskich, obsługujący codziennie około 1700 pociągów, zatrzymujący się na 1900 stacji. Spółka ma ogromny udział w rynku – około 27%, a w ostatnim roku przewiozła niemal 90 milionów podróżnych!

Naszym celem jest zoptymalizowanie procesów w POLREGIO, poprawa efektywności operacyjnej przy jednoczesnym podniesieniu standardów bezpieczeństwa i jakości. Oprogramowanie zastąpi obecne rozwiązania informatyczne, integrując się z istniejącymi systemami i przenosząc dane.

Dzięki tej nowoczesnej platformie, POLREGIO będzie w stanie lepiej zarządzać swoją flotą, efektywnie planować i monitorować przewozy, a także dynamicznie reagować na zmieniające się potrzeby podróżnych. To ogromny krok w przód dla rozwoju transportu kolejowego w Polsce.

Postaw na rozwój

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie, które zoptymalizuje Twój biznes.

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania lub chciałbyś otrzymać więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wypełnienie formularza kontaktowego to łatwy i szybki sposób, aby skontaktować się z nami i uzyskać wsparcie. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś i poznaj nasze rozwiązania!